«Powrót

Rozmawialiśmy z młodzieżą o narkotykach

Rozmawialiśmy z młodzieżą o narkotykach

Rozmawialiśmy z młodzieżą o narkotykach

Koordynator ds. środków odurzających na spotkaniu z młodzieżą
Uczniowie Publicznego  Liceum Ogólnokształcącego nr IX w Opolu licznie przybyli na spotkanie

Funkcjonariusz KAS z Opola  spotkał się z uczniami  Publicznego  Liceum Ogólnokształcącego nr IX w Opolu, aby porozmawiać na temat zagrożeń związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych.

W spotkaniu z koordynatorem ds. środków odurzających z opolskiej Izby Administracji Skarbowej uczestniczyła młodzież z klas drugich i trzecich tej placówki. Szkolenie było elementem szeroko rozumianej  kampanii  w zakresie przeciwdziałania narkomanii, w ramach której funkcjonariusze KAS z Opola edukują młodzież i ostrzegają ich przed zagrożeniami związanymi z posiadaniem i zażywaniem środków psychoaktywnych. Spotkanie z uczniami liceum miało na celu nie tylko podnieść świadomość prawną, ale także poszerzyć wiedzę młodzieży na temat jakże niebezpiecznych konsekwencji zażywania środków odurzających.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, o czym świadczyła nie tylko liczba jego uczestników, ale także ilość zadawanych pytań. Takie inicjatywy edukacyjne są nie tylko okazją do poszerzenie wiedzy młodych ludzi, ale służą również promocji działań Krajowej Administracji Skarbowej.