Funkcjonariusze opolskiej Służby Celno-Skarbowej pomogli rannemu motocykliście

Funkcjonariusze opolskiej Służby Celno-Skarbowej pomogli rannemu motocykliście

Funkcjonariusze opolskiej Służby Celno-Skarbowej pomogli rannemu motocykliście

Funkcjonariusze opolskiej Służby Celno-Skarbowej (kobieta i mężczyzna) w oddali pomagają rannemu motocykliście. Funkcjonariusz pochylony nad poszkodowanym. Po lewej stronie funkcjonariusza stoi funkcjonariuszka.
Na jezdni leży uszkodzony motocykl.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zabezpieczyli miejsce wypadku z udziałem motocyklisty. Poszkodowanemu udzielono wsparcia i wezwano służby ratunkowe.
 

23 czerwca 2026 roku funkcjonariusze Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu jadąc ul. Oświęcimską w Opolu zauważyli na środku jezdni uszkodzony motocykl. Na chodniku przy prywatnej posesji, leżał zakrwawiony mężczyzna. Mundurowi ustalili, że poszkodowany był kierowcą motocykla.

Funkcjonariusze natychmiast udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu mężczyźnie, zabezpieczyli miejsce wypadku i zadbali o powiadomienie służb ratunkowych.

Do czasu przybycia służb, poszkodowany przebywał pod opieką funkcjonariuszy.