«Powrót

Zaproszenie na ogólnopolską konferencję poświęconą bezpieczeństwu informacji

Zaproszenie na ogólnopolską konferencję poświęconą bezpieczeństwu informacji

Zaproszenie na ogólnopolską konferencję poświęconą bezpieczeństwu informacji

Plakat konferencyjny

Izba Administracji Skarbowej w Opolu i Wydział Ekonomiczny w Opolu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają na dwudniową ogólnopolską konferencję pod patronatem Krajowej Administracji Skarbowej oraz Wojewody Opolskiego „Bezpieczeństwo informacji z uwzględnieniem RODO w jednostkach sektora finansów publicznych".

Odbędzie się ona w Opolu w dniach 12-13 czerwca 2018 r. w auli Wydziału Ekonomicznego Wyższej Szkoły Bankowej przy ulicy Kośnego 72.

Celem konferencji jest przedstawienie uczestnikom rozwiązań z zakresu prawnego wdrożenia Rozporządzenia RODO, a także konkretnych rozwiązań minimalizujących zagrożenia w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Wydarzenie będzie okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi jednostkami administracji publicznej na temat norm i standardów w ochronie danych osobowych i szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji.

W konferencji swój udział zapowiedzieli między innymi eksperci z Ministerstwa Finansów, izb administracji skarbowej z całego kraju, jednostek samorządu terytorialnego, służb mundurowych oraz innych jednostek sektora finansów publicznych województwa opolskiego.

Mamy nadzieję, że proponowany przez nas program spełni Państwa oczekiwania,
a konferencja będzie nie tylko wydarzeniem naukowym, ale także  interesującym spotkaniem w gronie ekspertów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową  agendą wydarzenia. Informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 6 czerwca 2018 r. Koszt udziału w dwudniowej konferencji  wynosi  170 złotych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia elektronicznie na adres: konferencje.ias.380000@mf.gov.pl.

Pliki do pobrania